EN 053-7777-911 לפרטים והזמנות

הצורך בהסעת כמות גדולה של אנשים בצורה מאורגנת קיים במגוון רחב של תחומים. הסעות מתבצעות על בסיס קבוע למקומות עבודה, למוסדות לימוד, לאירועים משפחתיים ועסקיים, לטיולים ועוד. דיפלומטים חשובים ואנשי עסקים מגיעים לישראל לפגישות, לביקורים, לטיולים ועוד, וזקוקים להסעות ברכבים ממוגנים בנסיבות שונות. אזורים רבים בישראל כמו יהודה ושומרון מאותגרים מבחינה ביטחונית ויש צורך להגן על הנוסעים. כבישים רבים עוברים בפאתי ובתוך כפרים ערביים שחלק מהאוכלוסייה בה עוין והדבר מתבטא  בהכנת מכשולים, בזריקת אבנים ואפילו בידוי בקבוקי תבערה, הפעלת מטעני נפץ וירי חי. רכב ממוגן יגן היטב על הנוסעים ויביא אותם ללא פגע אל יעדם.

שיפורים בטיחותיים

חברות הסעה רבות מצטיידות במיניבוסים, וואנים, רכבי שרד ואוטובוסים ממוגני ירי לטובת לקוחותיהם. לקוח וי אי פי למשל יכול לקבל שירותי איסוף כמעט מכל מקום ועד ליעדו. רכב ממוגן הינו רכב אשר משפרים את רמת המיגון שלו באמצעים שונים. הוא בעל זכוכיות משוריינות שחסינות לחדירת כדורים, המעטפת שכוללת גג, תחתית ודפנות עשויה מפלדה תקנית שאינה חדירה לקליעים חודרי שריון 7.62 מ"מ, רימוני יד ומטעני חומר נפץ עד 15 ק"ג שנורים או נזרקים ממרחק של 5 מטר. מערכת הגנה לגלגלים ולצמיגים המאפשרת להם לנסוע גם בעת ניסיון פיגוע. שני פתחי מילוט המאפשרים יציאה מהירה . מנגנון המאפשר הגנה אופטימלית בעת התהפכות.

רכבים מפנקים

כל  השיפורים הללו נעשים במפעלי מיגון אשר מתמחים בתחום והם תולדה של מחקר רב שנים שמתבסס על ניסיון רב ופיתוח מתמיד. צריך לציין, כי רכב כזה יהיה כבד מרכב אחר מסוגו ולכן, במקרים רבים, הוא מצויד במנוע חזק יותר. רכבי הסעות וי אי פי מצוידים במפרט עשיר שהופך את חווית הנסיעה למהנה יותר. כסאות מרופדים ונוחים, חגורות בטיחות, מערכות מולטי מדיה לצפייה בטלוויזיה ולהאזנה, רשת אינטרנט, מערכות תאורה אישיות ואחרות. מיני בר ומקרר לפינוקים שונים ועוד.

בטיחות מעל לכל

נושא בטיחות הנוסעים עומד מעל לכל. רכב ממוגן יהיה מאובזר במערכות קשר המחוברות למוקדי אבטחה ולמשטרת ישראל מה שמבטיח דיווח מיידי. בידי חברת הסעות כזאת רישיונות מתאימים להובלת נוסעים חשובים. הנהגים והצוות המנהלי הינם בעלי הכשרה ממוקדת בכל מה שנוגע לתפעול הרכב ותפעול כל מערכי ההסעות. לחברה יש אישור בטחוני להיכנס לשדה התעופה כדי לאסוף נוסעים מיד עם ירידתם מהמטוס. שירות מקיף כזה נועד לכל מי שמגיע לפגישות עסקים, פגישות דיפלומטיות, לטיולים וביקורים וכיוצא בזה.

על הכותב: רון VIP 911
מומחה בתחום הרכבים היוקרתיים והממוגנים, עם אהבה לחדשנות וטכנולוגיה. מתעניין באורח חיים מפואר ובטרנדים העדכניים בעולם הרכב והביטחון.
ORDER A RIDE
להזמנות ויצירת קשר
מלאו את הפרטים על מנת שנוכל לחזור אליכם בהקדם

  הקלידו פרטי ממלא הבקשה *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש

  פרטים נוספים שברצונכם שנדע

  שליחה

  לפרטים ולהזמנות לחצו כאן