EN 053-7777-911 לפרטים והזמנות

כך תגיעו לאירוע באזור סיכון ותצאו מזה בחיים

כולנו חוגגים אירועים ומשתתפים באירועים שונים. אך לא תמיד יש לנו את האפשרות להגיע בכוחות עצמנו אל אולם האירועים. לעיתים מדובר באזור מרוחק מאוד ואין לנו כלי רכב משלנו, ישנם אזורים אשר אין תחבורה ציבורית מסודרת לשם וגם סתם כך, במקרים רבים אנחנו מעדיפים להשאיר את כלי הרכב בבית. אם זה כי אנחנו חושבים לשתות באירוע ואם זה כי אנחנו חוששים פן נהיה עייפים מידי בסיומו של האירוע ולא נוכל לנהוג בביטחה.
כך או כך, יש הרבה סיבות לארגון הסעה לקראת אירועים הנערכים באזורים מרוחקים כמו בצפון וכדומה.

איך תארגנו את ההסעות לאירועים?

על בעל האירוע מוטלים הרבה מאוד משימות כאשר הוא בא להתארגן לקראת אירוע. הוא אמור לדאוג לאולם מתאים. הוא צריך לבחור את הקייטרינג הרצוי ואת המנות המועדפות עליו, הוא צריך לדאוג לתזמורת או למוסיקה, הוא גם אמור לוודא כי כל המרכיבים של האירוע וכל נותני השירות מעודכנים ומסונכרנים אלו עם אלו ובקיצור, לדאוג כי הכול באירוע יהיה מושלם.
אם אנחנו מוסיפים את סוגיית ההסעות, אנחנו למעשה מכבידים על מארגן האירוע ומוסיפים לו טרחה על טרחתו.
אז האמת היא שלא חייבים להסתבך עם כל מה שקשור לארגון ההסעה. די בפנייה אל חברה אחראית ומוכרת, חברה אשר עליה אפשר לסמוך כי הם יבצעו את המשימה בצורה המדויקת, היעילה והטובה ביותר.

 

על מה חשוב לשים דגש בעת הבחירה בחברת ההסעות?

כאשר אתם יוצאים לברר על חברת הסעות, עליכם לשים לב לכמה וכמה נתונים חשובים אשר אלו מהווים הבסיס להצלחה ולנסיעה נעימה ובטוחה עבור כל הנוסעים.
1. חברה עם כלי רכב מתאימים – לפני הכול אתם חייבים לוודא כי החברה מחזיקה בכלי רכב מתאימים לצרכים שלכם. זה כולל את גודל הרכב כמו גם את מספר מקומות הישיבה, ישנם רכבים שמשמשים להסעות VIP וישנם רכבים פשוטים יותר.
חברה שמעסיקה צוות אדיב – חשוב מאוד כי הצוות המבצע את ההסעות הינו צוות אדיב שיעניק שירות נעים לכל הנוסעים. אף אחד אינו רוצה לצאת לאירוע עם נהג עצבני או לחוץ. בררו היטב האם יש הקפדה בחברה על הנקודה הזו של יחסי האנוש של הנהגים כלפי הנוסעים.
2. חברה שדואגת לביטחון נוסעיה – מלבד כל הנ"ל חובה לוודא כי החברה מקפידה על ביטחון הנוסעים והיא מעניקה שירות מלא תוך שמירה על בטיחותם שלך הנוסעים.
3. חברה שמדייקת בזמנים – חשוב לוודא כי מדובר בחברה ששמה לב לדיוק בזמנים. אף אחד אינו רוצה להמתין זמן ארוך להסעה שתגיע. הדבר חשוב מאוד הן בנסיעה הלוך ועוד יורת בנסיעה חזור. הקהל העייף רוצה למצוא את עצמו בבית ואינו רוצה לבזבז זמן מיותר על שהות בדרכים.

מי משלם את ההסעה?

כאן הגענו לסוגייה חשובה. יש בעלי אירועים אשר ייקחו על עצמם את כל העלויות של האירוע כולל את עלויות הנסיעה. מדובר בהחלט בלארג'יות מרשימה כי נסיעות כאלה עשויות להסתכם בעלויות של מאות ואף אלפי שקלים. מנגד יש כאלה המודיעים מראש כי הם מארגנים הסעה לאירוע והעלויות תהיינה כך וכך. באופן כזה הם כביכול מאפשרים לכל אחד להחליט בעצמו האם שווה לו ללכת על ההסעה המאורגנת או שמא עדיף לו למצוא דרך אחרת ועצמאית להגיע אל האירוע.

לסיכום, על מנת שהאירוע יהיה מוצלח והנסיעה תהיה נעימה וטובה עבור כולם, יש לברר היטב לפני שפונים אל חברת ההסעות. כמו כן יש לוודא כי החברה מקפידה על נהלי בטיחות ועל הקפדה על לוח הזמנים.

על הכותב: רון VIP 911
מומחה בתחום הרכבים היוקרתיים והממוגנים, עם אהבה לחדשנות וטכנולוגיה. מתעניין באורח חיים מפואר ובטרנדים העדכניים בעולם הרכב והביטחון.
ORDER A RIDE
להזמנות ויצירת קשר
מלאו את הפרטים על מנת שנוכל לחזור אליכם בהקדם

  הקלידו פרטי ממלא הבקשה *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש

  פרטים נוספים שברצונכם שנדע

  שליחה

  לפרטים ולהזמנות לחצו כאן