EN 053-7777-911 לפרטים והזמנות

מדינת ישראל היא אחת מן המדינות היפות ביותר בעולם, לדברי רוב התיירים שמגיעים לטייל בה. יש לנו גם שלג בחרמון בחורף וגם מדבר בערבה בכל ימות השנה; יש לנו את ים המלח המדהים שסגולותיו הרפואיות גורמות לתיירות המרפא הנכנסת לשגשג ולפרוח; יש לנו בעלי חיים מרהיבים בצפון ובדרום, צמחייה ייחודית לאזור הים והמזרח התיכון, ואפילו שורה ארוכה של אתרים בעלי חשיבות היסטורית ודתית עבור שלוש הדתות הגדולות בעולם.

אם כך, מה עוצר אתכם מלצאת ולטייל בארץ? להגיע לכל נקודה ולכל אתר בעזרת שירות הסעות VIP וליהנות מן היופי שיש לישראל להציע לכם?

הבעיה הביטחונית

מדינת ישראל, למרבה הצער, גם נודעה בהיותה מקום שיכול להיות עוין לעיתים. יש מסלולי טיול שעלולים לקחת את המטיילים דרך כבישים ודרכים שנמצאים באזורים בהם האוכלוסייה עלולה שלא לקבל את המטיילים בברכה. זו הסיבה בעטיה מסלולי טיול רבים נדרשים להשתנות, רכבי טיולים נאלצים לעשות סיבובים ועיקופים כדי לא להיכנס לשטחים מסוכנים, ואתרים רבים נותרים שוממים משום שמטיילים חוששים להגיע ולבקר בהם.

ובכן, לא עוד: עם הסעות VIP ברכבים ממוגנים, כל אחד יכול לנסוע לכל מקום במדינת ישראל שאליו ירצה להגיע: בנוחות, בפינוק, ומעל הכל: בביטחון.

פינוק משולב במיגון

טיול עם רכב משוריין איננו דומה לשום טיול שחוויתם מימיכם, ובוודאי שהוא שונה עשרות מונים מטיולי בית הספר שכולנו זוכרים מתקופת התיכון. בראש ובראשונה מדובר בשירות הסעות ברכב ממוגן, כלומר הביטחון שלכם, הנוסעים, הוא מעל לכל.

ברכב שבו תטיילו בוצעו התאמות מיוחדות שהפכו אותו לחסין לחלוטין בפני חדירות כדורים, לרבות הדף, רסס וכו'. בין היתר הותקנו ברכב שמשות מיוחדות בחלונות, פלטות שריון בדלתות ובצידי הרכב ואפילו פלטות הגנה בתחתית הרכב. מדובר בחומרים עמידים וחסינים המהווים מיגון משמעותי לרכב, ועם זאת משקלם קל יחסית על מנת שהרכב עדיין יוכל לנוע באופן חלק ומהיר. בסך הכל מדובר ברכבים ממוגני ירי ברמה של +B6.

כל התוספות, ההתאמות והשיפורים שמהווים את מיגון הרכב בפני ירי אינם נראים לעין, ואתם תוכלו ליהנות מנסיעה חלקה ובטוחה מבלי להרגיש שאתם נוסעים בטנק כבד אלא ברכב יוקרתי ויפהפה.

שנית, ולא פחות חשוב מן הביטחון, הנסיעה ברכב הסעות VIP היא גם נסיעה מפנקת ונעימה. בכל רכב, מלבד השיפורים שנועדו להגביר את הביטחון של הנוסעים, הותקנו גם שלל פינוקים ואבזורים שנועדו להפוך את הנסיעה ללא פחות מאשר חלומית: עם הנעה כפולה 4X4, כריות אוויר, רשת אינטרנט אלחוטי ברכב, שקעי טעינה מרובים למכשירים סלולריים ומקרר למים ולמשקאות קרים.

סעו לטייל בארץ ישראל!

אם אתם רוצים לטייל בארץ או להראות לתיירים מחו"ל את פינות החמד שיש בארץ הקודש, אל תחששו מגורמים עוינים שיקלקלו לכם את חוויית הטיול. בעזרת שירות הסעות VIP ברכבים ממוגני ירי, כל הארץ פתוחה בפניכם בבטחה ובהנאה. טיול נעים!

על הכותב: רון VIP 911
מומחה בתחום הרכבים היוקרתיים והממוגנים, עם אהבה לחדשנות וטכנולוגיה. מתעניין באורח חיים מפואר ובטרנדים העדכניים בעולם הרכב והביטחון.
ORDER A RIDE
להזמנות ויצירת קשר
מלאו את הפרטים על מנת שנוכל לחזור אליכם בהקדם

  הקלידו פרטי ממלא הבקשה *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש

  פרטים נוספים שברצונכם שנדע

  שליחה

  לפרטים ולהזמנות לחצו כאן