EN 053-7777-911 לפרטים והזמנות

לרכב משוריין חשיבות רבה בליווי בטוח והגנה על אישים בעלי פרופיל גבוה ורכבים משוריינים יכולים לספק הגנה גם בצורה דיסקרטית.
כיום ישנם דגמים של רכבים משוריינים בעלי מערכות בטיחות והגנה מתקדמות במגוון גדלים של חברות הרכב המובילות בעולם.
רכב משוריין מצמצם סיכונים בעל מהימנות גבוהה בכל הנוגע לאבטחה והגנה מבלי להתפשר על נראות וחזות אסתטית והדגמים המודרניים של רכבים משוריינים נראים כלפי חוץ כמו כל מכונית רגילה, כך שהם לא בהכרח גוררים תשומת לב מיוחדת.

שוקלים קריירה כנהג רכב משוריין?

חשוב לדעת שנהגים ברכב משוריין זקוקים לרוב לרישיון בעלת דרגה C1 משא קל ששונה מדרגת הרישיון לרכב פרטי, שנחשבת דרגה B.
ההבדלים הטמונים בין הדרגות הם בתכנים הנלמדים וכן בכך שהשליטה ברכב שונה מסוג B לסוג 1C. בנוסף, הגיל שבו אפשר להתחיל ללמוד להוצאת רישיון לדרגה בו הוא 17 וניתן לעבור תיאוריה ומבחן נהיגה מעשי בדרגה זו רק בגיל 17.5 ולקבל רישיון לרכב מסוג זה רק בגיל 18.
הבדל נוסף שטמון בין רישיון נהיגה ברכב פרטי ובין הוצאת רישיון נהיגה לרכב מסוג זה הוא שיש ללמוד לפחות 32 שיעורים כתנאי מינימאלי להוצאת הרישיון.
כמו כן, מדובר ברישיון שמאפשר נהיגה ברכב שמקלו הכולל עולה על 3,500 ק"ג אך לא יותר מ-12,000 ק"ג. מוציא רישיון זה רשאי גם לגרור גרור שמשקלו עד 3,6000 ק"ג וכן לנהוג ברכב חילוץ והצלה.
מעבר לשוני בתנאים להוצאת רישיון נהיגה ברכב משא קל כמו רכב משוריין חשוב לבין שמבחן התיאוריה דומה ברובו למבחן התיאוריה לרכב פרטי, אך הוא כולל גם שאלות רלבנטיות לרכב משא קל לרבות נהיגה בטוחה ברכב זה, מערכות האופייניות אליו, כללי תנועה ועמידה בעומסים.
לכן, חשוב מאוד להתכונן לתיאוריה המותאמת לרכב מסוג זה, כי, כאמור, כמו שיעורי הנהיגה בפועל גם היא שונה. 

מהן השאלות הנפוצות בתיאוריה לרכב משוריין?

כאמור, שאלות תיאוריה לרכב משוריין מותאמות להוצאת רישיון מסוג 1C וכדאי להתכונן מראש לשאלות מהסוג הזה.
בין השאלות הנפוצות ניתן לציין שאלות כמו איך נמדד הגובה הכולל של רכב, מהי חובתו של נוהג ברכב שמשקלו הכולל יותר מ-3,500 ק"ג בעת העמדת רכב ב"זמן תאורה" בדרך שאינה עירונית?, מה מספר הנוסעים שמותר להסיע ברכב מסחרי שמשקלו הכולל המותר יותר מ-3,500 ק"ג?, במה חייב על פי החוק, גרור שמשקלו הכולל המותר יותר מ-4,000 ק"ג, מה חשוב לדעת כאשר אתה נוסע בתוך מנהרה, המסומנת בתמרור 633 ועוד.
לימודי תיאוריה קריטיים להצלחה בבחינה וכמו שהשקעתם בבחירת מורה לנהיגה בעל חוות דעת והמלצות חיוביות כמו כן הכימיה ביניכם ושיתוף הפעולה ביניכם, כך חשוב לבחור את מסלול הלימוד היעיל עבורכם ללימודי תיאוריה.
אם בעבר לימודי תיאוריה הוצעו בעיקר באמצעים מסורתיים כמו ספר או חוברת לימוד, הרי שכיום אפשר ללמוד לתיאוריה גם באמצעים דיגיטליים כמו קורס אינטרנטי מצולם ומוקלט אשר מאפשר לכם ללמוד בכל עת ומכל מקום ולתרגל או בלימודים מקוונים מרחוק באמצעות שיעורי זום בהם יש לכם גישה לשאלות של המרצה אך ללא הפרעות ורעשי רקע או הסחות דעת של התלמידים. או אם תעדיפו – בכיתה פיזית ללמידה קבוצתית.
כך או כך, חשוב שתבחרו מרצה מיומן ומנוסה קשוב שיודע להעביר את החומר, כדי שייקלט היטב ובגובה העיניים וכן את הפורמט הנוח ביותר עבורכם.
השקיעו במיוחד באימון ובתרגול ובחזרה על שאלות ותשובות כדי שאם תיפגשו שאלות דומות בבחינת התיאוריה תדעו כיצד להתמודד אתן נכון.
הצלחה במבחן המעשי והעיוני תאפשר לכם לנהוג על רכב משוריין כחלק מהעבודה בתחום.

 

על הכותב: רון VIP 911
מומחה בתחום הרכבים היוקרתיים והממוגנים, עם אהבה לחדשנות וטכנולוגיה. מתעניין באורח חיים מפואר ובטרנדים העדכניים בעולם הרכב והביטחון.
ORDER A RIDE
להזמנות ויצירת קשר
מלאו את הפרטים על מנת שנוכל לחזור אליכם בהקדם

  הקלידו פרטי ממלא הבקשה *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש

  פרטים נוספים שברצונכם שנדע

  שליחה

  לפרטים ולהזמנות לחצו כאן