EN 053-7777-911 לפרטים והזמנות

לא כולם יכולים לנסוע בתחבורה ציבורית או במונית שירות, ולא כולם מעוניינים לנסוע ברכב פרטי: אלה הם אח"מים, כוכבי קולנוע, ראשי ממשלות, נשיאים, פוליטיקאים, אנשי עסקים וכל מי שמבקש ליהנות משירות VIP איכותי, דיסקרטי, בטוח ומהיר.

בין אם מדובר באורחים, בלקוחות, שותפים עסקיים או בכם עצמכם, אח"מ המעוניין בשירותי VIP יכול להגיע אל שדה התעופה במטוס פרטי, לפגוש בו את נהג רכב השרד המפואר, היוקרתי והמוגן בפני ירי, ולנסוע ישירות אל המלון בו הוא שוהה. באופן כזה יכול האח"מ לקבל שירות VIP לכל מטרה שירצה, החל מפגישות עסקים וכלה בטיולים ברחבי ישראל.

כך למשל כוכבת מוסיקה בינלאומית המגיעה להופעה בארץ יכולה לנסוע ישירות משדה התעופה אל הפארק בו היא מופיעה, ובסיום ההופעה לנסוע ישירות למלון מבלי שאף מעריץ יטריד אותה. לחלופין, ראשי מדינות שמגיעים לביקור במדינת ישראל יכולים לזכות לשירות הסעות VIP מאובטח ודיסקרטי: מהשדה למלון, ממנו אל פגישות עם אישים נוספים ואז בחזרה למלון.

רכבי השרד היוקרתיים

הרכבים המפוארים העומדים לרשות האח"מים ממוגנים מפני ירי, וככאלה מתאימים גם לאישים שנדרשת סביבם טבעת אבטחה מסיבות שונות, למשל כאשר יש צורך לנוע בצירים רגישים מבחינה ביטחונית.

עם זאת, רמת המיגון הגבוהה של הרכבים אינה ניכרת כלל במראה החיצוני או הפנימי שלהם: בכל רכב יש מערכת מיזוג אוויר חדשנית, בקרת אקלים, מערכת תאורה כללית או מערכת אישית לקריאת מסמכים, מערכות מולטימדיה ושמע משוכללות ומערכות תקשורת. כל מושב ברכב מרופד בבד איכותי סינתטי או מעור ומעניק תחושה יוקרתית ונעימה בעת הישיבה. להגברת הפרטיות, חלונות הרכבים כהים ולא ניתן להציץ מבחוץ אל פנים הרכב.

במילים אחרות, ברגע שהאח"מ עולה לרכב השרד, באפשרותו לגלוש באינטרנט, לקרוא מסמכים, ליהנות ממשקאות קלים או חריפים ומחטיפים מתוקים ומלוחים – וכל זאת כשהוא מאובטח ברמה הגבוהה ביותר שאפשר.

הנהגים

נהגי רכב השרד יכולים לעשות הרבה יותר מאשר לאותת ולסובב את ההגה. הם עוברים הכשרות מקצועיות מיוחדות, לרבות הכשרות בנושאי תפעול מערכות בטיחות המותקנות ברכבים, כגון מערכות התראה על בלימת פתע או החלקה. כל רכב מצויד במערכת ניווט משלו, המנחה כל נהג בדרך המהירה והבטוחה ביותר ליעד. כל נהג גם מונחה לשמור על פרטיות הלקוח.

השירות

שירות VIP מיועד להעניק לכל לקוח, כוכב הוליוודי, מנהיג מדינה, אוליגרך או איש עסקים, חוויה איכותית של שירות אישי, פרטי ומאובטח. רכבי השרד מסוגלים להיכנס לשטחים אוויריים, לנוע על צירים רגישים ולהגן על הנוסעים בתוכם בעת הצורך, ובו בזמן מציעים גם מגוון פינוקים על מנת שהחוויה תהיה נעימה. בין אם מדובר בנסיעה קצרה מהשדה למלון ובחזרה או בטיול קבוצתי בכל רחבי הארץ, הדרך הטובה ביותר לעשות אותו היא באמצעות שירותי VIP.

על הכותב: רון VIP 911
מומחה בתחום הרכבים היוקרתיים והממוגנים, עם אהבה לחדשנות וטכנולוגיה. מתעניין באורח חיים מפואר ובטרנדים העדכניים בעולם הרכב והביטחון.
ORDER A RIDE
להזמנות ויצירת קשר
מלאו את הפרטים על מנת שנוכל לחזור אליכם בהקדם

  הקלידו פרטי ממלא הבקשה *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש

  פרטים נוספים שברצונכם שנדע

  שליחה

  לפרטים ולהזמנות לחצו כאן