EN 053-7777-911 לפרטים והזמנות

במדינת ישראל קיימת פשיעה בהיקף לא מבוטל. מעבר לכך, יש למדינה  סכסוך ארוך ומתמשך עם גורמים שונים בעם הערבי אשר נמצא בשטחים. בשל הסיבות הללו ובשל אחרות יש מקרים בהם מבקשים אחמ"ים לנוע על  הכבישים ברכבים ממוגני ירי. מדובר על דיפלומטים ונציגי חברות ועמותות שונות  המגיעים למפגשים בשטחי הרשות הפלסטינית, באנשי עסקים שעוסקים בפעילות רגישה ובאנשים אשר חוששים לשלומם מסיבות אחרות. חברת הסעות שמתמחה בתחום של הסעות VIP ובהסעות ממוגנות ירי יכולות לספק את השירות לאורך כל שעות היממה ובכל אזור בארץ. ההסעה תתבצע בתנאי בטיחות מיוחדים, בהתאם לצורך, על פי חומרת המצב ובהתאם לדרישת הנוסע ומלוויו.

רכב משוריין הוא רכב שעבר התאמות מיוחדות שהופכות אותו לחסין לחדירת כדורים בעלי קליברים שונים, להדף ולרסס וכדומה. המיגון כולל התקנת זכוכיות מיוחדות לחלונות, פלטות שריון לדלתות ולצידי הרכב. פלטות להגנה בתחתית  הרכב ועוד. החומרים בהם משתמשים עשויים מפלדה ומחומרים מרוכבים אחרים שהינם קלים אבל בעלי חוזק רב. חומרים אלו נועדו להגן על נוסעי הרכב מכל צדדיו. רבים מהם קלים כדי לאפשר לרכב לנוע בצורה חלקה ומהירה. לאחר התקנת המיגון יעבור הרכב רישוי מתאים שמותיר לו לנוע בכבישי הארץ. לקוח יכול להזמין רכב אחד לו ורכב נוסף למלוויו אשר נוסעים לפניו או  מאחוריו. ניתן להזמין גם שניים לליווי קדמי ואחורי גם יחד. הכול בהתאם לצרכיו ולמידת הביטחון שהוא מבקש.

ברכב עצמו ו/או ברכבים  המלווים יהיו מאבטחים ואנשי רפואה. הרכבים מצוידים באמצעי תקשורת המחוברים למוקדי משטרה, מוקדים של חברות שמירה ואבטחה ולמוקדי רשויות חירום והצלה אחרות. במקרה של ירי או אירוע חמור אחר יכולים  הנהגים והמלווים למלט את  המכונית במהירות מהמקום או להזעיק כוחות בטחון במהירות. כל הצוות המלווה ובראשם מנהל השיירה עוברים הכשרות ומאומנים למקרים חריגים כאלו. הרכבים עצמם הינם מפוארים ויש בהם מערכות שונות לנוחיות הלקוח. מערכות מיזוג אויר, תאורה ותקשורת מודרניים. המושבים מרופדים ונוחים, החלונות כהים או עם וילונות השומרים על פרטיות. ברכב בר משקאות שכולל שתייה חריפה וקלה וחטיפים מתוקים ומלוחים שונים.

הסעות ממוגנות ירי מאורגנות על ידי חברה בעלת תשתית מתאימה שכוללת רכבים מתאימים, ובעיקר, נהגים שהוכשרו לנסיעות מיוחדות אלו. הם אדיבים ומקצועיים ונוהגים בזהירות יתרה על כבישי הארץ הצפופים. לרשותם מערכות ניווט מתקדמות אשר מובילות אותם בדרך  הנוחה והמהירה ביותר הקיימת. מנהלי  החברה דואגים לכך שהרכב יועמד ביום הנדרש על פי  הסידור המוסכם. הזמנת רכב כזה מחייבת הזמנה מסודרת מראש, אבל במקרים רבים, הם יכולים  לגלות גמישות ולספק שירות לזמן נוסף על פי בקשה מיוחדת. תעריפי הנסיעה נקבעים על פי סוג הרכב, כמות  המלווים, השעות שיש להקדיש ללקוח, המרחק שאותו צריך לעבור ועל פי פרמטרים אחרים. מומלץ לכל לקוח לשכור שירותים אלו מחברה מקצועית ובעלת מוניטין.

על הכותב: רון VIP 911
מומחה בתחום הרכבים היוקרתיים והממוגנים, עם אהבה לחדשנות וטכנולוגיה. מתעניין באורח חיים מפואר ובטרנדים העדכניים בעולם הרכב והביטחון.
ORDER A RIDE
להזמנות ויצירת קשר
מלאו את הפרטים על מנת שנוכל לחזור אליכם בהקדם

  הקלידו פרטי ממלא הבקשה *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש

  פרטים נוספים שברצונכם שנדע

  שליחה

  לפרטים ולהזמנות לחצו כאן