EN 053-7777-911 לפרטים והזמנות

ארגון של אירוע רב משתתפים שאליו מוזמנים אורחים רבים, חייב להיות מסודר ומתוכנן בצורה טובה בכדי שהמארגנים יוכלו לעקוב אחרי התקדמות כל המשימות העומדות לפניהם, ותתבצע עמידה של הספקים כולם בזמנים שנקבעו. כאשר מדובר באירוע שאליו מוזמנים גם בעלי השפעה וידוענים, הדבר חשוב עוד יותר. אירועי vip לרוב יסוקרו באמצעי התקשורת ומכאן שכל פרט ופרט באירוע יכול להשפיע על הצלחתו. הסעות לאירועים שכאלה חייבות אף הן לעמוד בסטנדרטים גבוהים, ולאפשר למוזמנים להגיע למקום בצורה הנוחה ביותר ולהפוך לחלק מן החוויה הטובה שהמארגנים מעוניינים להשיג.

איך מוצאים חברת הסעות לאירועים שיכולה להתאים לאירוע Vip?

כמו כל חלק וחלק מתכנון האירוע, כמו למשל הקייטרינג, המלצרים, התקליטן- גם נושא ההגעה למקום חייב להיות מאורגן ללא דופי. חשוב מאוד עוד לפני שאתם מתחילים להתקשר לחברות הסעות בכדי לקבל הצעת מחיר, להבין את הצרכים שלכם עבור האירוע המדובר:

 1. כמה אנשים עומדים להגיע לאירוע, ומתוכם כמה יזדקקו להסעה וישתמשו בשירות שאתם מבקשים.
 2. כמה רכבים אתם מעוניינים לשכור, וכמה מקומות ישיבה צריכים להיות בכל אחד מהם.
 3. מהיכן אמורה לצאת ההסעה- האם ממקום אחד מרכזי אליו יגיעו האורחים, או שאולי אתם יכולים להרשות לעצמכם להוציא רכב מכמה מקומות על מנת להקל על הגעת האורחים לנקודות האיסוף.

על מנת לקבל הצעת מחיר רלוונטית במיוחד, נסו להגדיר כמה שיותר במדויק את הרצונות שלכם והחזון לגבי הערב שאותו אתם מארגנים, וכדאי במיוחד לתכנן מראש תקציב ייעודי לנושא. מחיר של הסעות לאירועים יכול לנוע בטווח גדול, וחשוב שתעמדו בתקציב על מנת להשאיר כסף שיספיק לכסות את שאר הדברים שאתם רוצים לפנק בהם את המוזמנים.

בדקו האם חברת ההסעות יכולה להציע לכם שירות שהוא מעבר לנהיגה עצמה, כמו למשל כיבוד קל בתוך הרכבים או שתייה. בנוסף על כך, חברות מסוימות של רכבי יוקרה כמו לימוזינות, לעיתים יעמידו לרשותכם נהגים בתלבושת אחידה ומפוארת, מדים מגוהצים שיעשו רושם רב על הנוסעים, ויהפכו את הנסיעה לחווייתית עוד יותר.

איך אפשר לארגן אירוע לאורחים ולתת להם הרגשה שהם vip?

לא פשוט להשביע את רצונם של אנשים בטווחים גילאים שונים, המגיעים לאירוע שלכם מכל חלקי הארץ. ישראלים אוהבים את הכל גדול, מפנק, מפואר אפילו שאנחנו גרים בארץ קטנה, וכשמדובר באנשים שכולם מכירים, אשר רגילים להגיע למסיבות גדולות ולקבל תשומת לב, השבעת הרצון שלהם יכולה להיות מאתגרת במיוחד. התפקיד שלכם כמארגנים, הוא לתת למוזמנים הרגשה שהם עדיין לא היו באירוע דומה לזה שהם עומדים להיכנס אליו, והרושם מתחיל עוד לפני שהם מגיעים בכלל למקום בו תתרחש החגיגה.

ההסעה אל מקום האירוע, במידה והיא מגיעה בזמן, והאורח נוסע למקום בתוך רכב נקי, חדיש ובו נוהג אדם מקצועי שהופך את הנסיעה עצמה לנעימה- יכולה להוות פתיח לערב נפלא. לאחר מכן זה כבר תלוי בכם ובבחירות הנכונות שתעשו על מנת לתת לאורחים שלכם את ההרגשה הכי טובה שאפשר. כאשר אתם מארגנים שירות הסעות vip חשוב שתקפידו שכל הדברים הקשורים בהסעה, יהיו ברורים למי שעתידים יהיו להשתמש בה.

ציינו בצורה ברורה ובאופן שיגיע לכולם, את נקודות האיסוף מהן ההסעה אל האירוע תצא, וכן הבהרה לגבי שעות הפיזור והמקומות אליהם יגיעו הרכבי של חברת ההסעות בתום הערב. כאשר המוזמנים יידעו בדיוק היכן הם אמורים לחכות להסעה, ויבינו שהם משוחררים מהאחריות לנהוג למקום- הם יוכלו ליהנות באירוע הרבה יותר, לשתות ולאכול ללא חשש, ולזכור את הערב כחוויה נהדרת.

על הכותב: רון VIP 911
מומחה בתחום הרכבים היוקרתיים והממוגנים, עם אהבה לחדשנות וטכנולוגיה. מתעניין באורח חיים מפואר ובטרנדים העדכניים בעולם הרכב והביטחון.
ORDER A RIDE
להזמנות ויצירת קשר
מלאו את הפרטים על מנת שנוכל לחזור אליכם בהקדם

  הקלידו פרטי ממלא הבקשה *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש

  פרטים נוספים שברצונכם שנדע

  שליחה

  לפרטים ולהזמנות לחצו כאן