EN 053-7777-911 לפרטים והזמנות

אחמ"ים זקוקים מעת לעת ובנסיבות שונות לשירותי הסעה מיוחדים. מדובר על דיפלומטים, אומנים, אנשי עסקים ואנשים אחרים אשר זמנם יקר והם רוצים הסעה דיסקרטית, מהירה ובטוחה מאתר אחד לשני. חברות המתמחות בהסעות כאלו הינן בעלות תשתית מתאימה להענקת שירותים מורכבים אלו. יש להן רכבים מפוארים שחלקם ממוגני ירי, וכן צוות ניהולי, נהגים, קציני תעבורה ובעלי תפקידים אחרים הדואגים שכל  המערכות תעבודנה בצורה חלקה. רכב ההסעות יגיע בתאריך ובשעה שנקבעו לכל מקום בישראל ויסיע את הלקוח למחוז חפצו. ההסעות יכולות להתבצע משדה התעופה והיישר מהמטוס הפרטי למלון, מבית המלון למסעדה בה נקבעה הפגישה העסקית. במקרה של זמר ידוע – מהמלון למקום  ההופעה ובחזרה, וכן הלאה.

רכב הסעות VIP מצויד בכל המערכות הנדרשות לנוחיות הלקוח, וכן, בפינוקים שונים שיהפכו את  הנסיעה לנעימה ומהנה. המכונית המפוארת יכולה להיות ואן גבוה בעל נסיעה שקטה או רכב שרד אחר. יש בה מערכות מיזוג אוויר, מערכות תאורה ותקשורת איכותיות, מערכות מולטי מדיה להאזנה וצפייה וכדומה. הכיסאות מרופדים ונוחים והחלונות כהים כדי לשמור על פרטיות. במכונית יש די מקום גם למלווים ועוזרים שונים.  יש בה בר משקאות שכולל שתייה חריפה וקלה ופינוקי מתוקים ומלוחים שונים. ניתן לצייד את הבר במשקאות ובחטיפים אשר מועדפים על הלקוח. כך, יכול הנוסע להתרווח על המושב, לנהל שיחה עם מלוויו, לעיין במסמכים, להשתמש בטלפון או סתם ליהנות מהנוף הנשקף מבעד לחלונות.

הרכבים העומדים לרשות הנוסעים מתוחזקים היטב ועוברים טיפולים קבועים בהתאם להוראות  היצרנים ובהתאם לצורך. קציני בטיחות בתעבורה הם אלו אשר מנהלים את כל הנושא בקפידה ותוך כדי רישום מפורט. במידה ויש צורך בתיקונים הם ייעשו  במוסכים מורשים תוך כדי שימוש בחלקי חילוף המאושרים על ידי היצרן. רכבים ממוגני ירי עוברים את ההתקנה אצל קבלנים מורשים הדואגים גם לרישוי  הנדרש במשרד הרישוי. כל הפרוצדורות הללו נועדו להבטיח שהנסיעה תהיה בטוחה וחלקה כדי לשמור על בטיחות וחיי  הנוסעים  החשובים. הנהגים מנוסים ועוברים הכשרות מיוחדות. לרשותם מערכות בטיחות שונות כולל מצלמות וחיישני רוורס, מערכות התראה לבלימה מיידית, מראות צד איכותיות ועוד.

לשרות הנהגים מערכת ניווט של וויז ואחרות המסייעות להם למצוא את  הדרך הנוחה, הקצרה והמתאימה ביותר ליעד. יחד עם זאת, הם מכירים היטב את  הכבישים והנתיבים אשר פרוסים ברחבי הארץ. הם אדיבים ומקצועיים ויובילו את  הנוסעים בבטחה ובמהירות. תעריפי  הנסיעה נקבעים על פי סוג הרכב, המרחק הנדרש, שעות, האיסוף וההובלה, השעות שצריך להקדיש לכל נסיעה ופרמטרים נוספים שנכללים בתחשיב. מומלץ לכל הזקוק להסעת VIP לקבל מידע ולהזמין שירות בחברה מקצועית שמקפידה על כל פרט. זמנו יקר והוא מבקש להגיע במהירות ודיסקרטיות למקום אליו הוא רוצה להגיע. במקרים רבים, ניתן לצרף לפמליה שלו רכבי ליווי עם מאבטחים, אנשי רפואה ואנשי שירות אחרים.

על הכותב: רון VIP 911
מומחה בתחום הרכבים היוקרתיים והממוגנים, עם אהבה לחדשנות וטכנולוגיה. מתעניין באורח חיים מפואר ובטרנדים העדכניים בעולם הרכב והביטחון.
ORDER A RIDE
להזמנות ויצירת קשר
מלאו את הפרטים על מנת שנוכל לחזור אליכם בהקדם

  הקלידו פרטי ממלא הבקשה *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש

  פרטים נוספים שברצונכם שנדע

  שליחה

  לפרטים ולהזמנות לחצו כאן