EN 053-7777-911 לפרטים והזמנות

במקרים רבים מתעורר צורך להסיע דיפלומטים או אנשי עסקים. אלו יכולים להיות דיפלומטים המגיעים ממדינות זרות על מנת להכיר את ישראל ואת הבעיות הביטחוניות שלה או כל סוגיה אחרת; לחילופין אלו יכולים להיות אנשי עסקים מחו״ל המתעניינים בהשקעות בישראל ורוצים לבקר במפעלים, אזורי תעשייה וישובים שונים. כאשר אתם מארחים דיפלומטים או אנשי עסקים מחו״ל אתם חייבים לעשות הכל על מנת שיהיה להם רושם חיובי מהביקור וכמובן לשמור על ביטחונם. דיפלומטים ובעלי הון עלולים להיות מטרות לחבלה על רק לאומני ואפילו רקע פלילי. חס וחלילה אינכם מעוניינים שדברים כאלו יפגעו בביקור ולכן יש כאן צורך ברור בהסעות מיוחדות לדיפלומטים ואנשי עסקים. וכאן בדיוק אנו מתגייסים לשירותכם.

שירותי הסעות מיוחדות

שירותי הסעות מיוחדות הן שילוב של הסעות ברמה גבוהה של פאר ונוחות לצד רמה גבוהה וחסרת פשרות של בטיחות. אנו מציעים פתרון שלם לכל היבטי הביקור, בין אם מדובר בקבוצה או באישיות בודדת הדורשת הסעה. השירות שלנו מתחיל כבר ברגע הגעת הקבוצה לשדה התעופה; אנו מבצעים איסוף משדה התעופה בצורה הראויה לקבוצות vip. יש לנו אישורים להיכנס לכל מקום בשדה התעופה ואנו יכולים לאסוף את האורחים שלכם ישירות מהמטוס כראוי לאישיות חשובה. כאשר המטוס נוחת, רכב מפואר, נוח וממוגן ממתין להם בשדה התעופה ולוקח אותם על היעד בצורה בטוחה. האורחים שלכם יכולים להתרווח ברכבים המפוארים שלנו, רכבים הכוללים מסכי טלוויזיה, אינטרנט, בר אלכוהולי וכל הפינוקים המתאימים לאנשי vip. זוהי הצורה הטובה ביותר לפנק את האורחים שלכם ולהראות להם שביקורם חשוב עבורכם. כולנו הרי יודעים שכאשר אנשים מרגישים בנוח יותר קל להשיג תוצאות חיוביות מהביקור, בין אם לביקור יש מטרות פוליטיות חשובות או שאתם מחפשים משקיעים מקהילת העסקים.

לא רק שאנו אוספים את האורחים שלכם, אנו גם מטפלים בכל השירותים הנלווים הדרושים לביקור מוצלח, כמו למשל סידורי טיסה, הזמנת מקום בבתי מלון וכל מה שדרוש בשביל לתאם ביקור מושלם עבור האורחים שלכם.

בטיחות וביטחון

לא רק פאר ונוחות אנו מציעים לדיפלומטים ואנשי העסקים המשתמשים בשירותינו, אלא גם בטיחות וביטחון. כל הרכבים שלנו הם רכבים חדשים במצב תקין וכל הנהגים שלנו הם נהגים מיומנים. זוהי הדרך שלנו להבטיח את הבטיחות של האורחים שלכם והגעה בטוחה ממקום למקום. אך לצד הבטיחות ישנם גם איומים ביטחוניים אליהם אנו מתייחסים במלוא הרצינות. אנו תמיד מוכנים לתרחיש הקיצוני ביותר, אפילו אם הוא נראה בלתי סביר. מסיבה זו הרכבים שלנו הם רכבים ממוגני ירי להשכרה והצוות שלנו הוא צוות של אנשי ביטחון ורפואה היודעים להתמודד עם כל מצב.

שמירה על דיסקרטיות

במקרים רבים ביקורים של דיפלומטים ואנשי עסקים נעשים תחת מעטפת חשאיות. לא חסרות סיבות מדוע נרצה לשמור על דיסקרטיות. אלו יכולים להיות ביקורים לא רשמיים של דיפלומטים ממדינות איתן לישראל אין קשרים דיפלומטים רשמיים, או אנשי עסקים החרדים לפרטיותם. מסיבה זו שירותי הסעות לדיפלומטים ואנשי עסקים תמיד מתנהלים לפי סטנדרטים מקצועיים ושמירה על דיסקרטיות מוחלטת. איננו חושפים את זהות הנוסעים או את זהותם של מזמיני השירות. אנו מודעים לעובדה כי הדיסקרטיות היא חיונית ובלעדיה ישנו חשש לפגיעה בתוצאות הביקור ואפילו בביטחונם של המבקרים.

אם יש לכם אורחים חשובים מחו״ל המגיעים לארץ, אל תהססו לפנות אלינו. אנו מתמחים בהסעות VIP ותמיד מביאים את הנוסעים ליעדם בשלום תוך כדי יחס מעולה המותיר על האורחים שלכם רושם חיובי.

על הכותב: רון VIP 911
מומחה בתחום הרכבים היוקרתיים והממוגנים, עם אהבה לחדשנות וטכנולוגיה. מתעניין באורח חיים מפואר ובטרנדים העדכניים בעולם הרכב והביטחון.
ORDER A RIDE
להזמנות ויצירת קשר
מלאו את הפרטים על מנת שנוכל לחזור אליכם בהקדם

  הקלידו פרטי ממלא הבקשה *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש

  פרטים נוספים שברצונכם שנדע

  שליחה

  לפרטים ולהזמנות לחצו כאן