EN 053-7777-911 לפרטים והזמנות

ארץ ישראל מושכת תיירות מכל העולם. ישנה תיירות עסקית, תיירות פנאי, תיירות לימודית, תיירות יהודית, תיירות רפואית וכדומה. אנשים נמשכים לכאן בשל שלל סיבות ותמיד (כמעט תמיד) זוכים ליהנות מחוויה מעצימה, כי אומנם יש מדינות מפותחות משלנו, מודרניות משלנו, יפות משלנו ומסקרנות משלנו, אך רק לנו הישראלים יש מדינה שמעניקה תחושה ייחודית – עם וללא קשר להיסטוריה הידועה ולחוצפה המקומית. מכאן שאם מבקשים להעניק לאורח (דיפלומטי, סלבס, או פשוט לאורח שחשוב לכם) את התחושה הטובה ביותר, ואם רוצים להסיר כל חשש שנוגע למצב הביטחוני, הרי שטוב לדעת שניתן להתחיל את תכנון הטיול עם הסעה ברמה מאוד גבוהה, ופה אנחנו מבקשים להרחיב. 

מתחילים את האירוח כחול לבן ברגל ימין

ציינו איכות וציינו חשש ועל כן אנו מבקשים להסביר בהרחבה אודות שני האלמנטים הכה חשובים שהופכים כל "ביקור כחול לבן" לביקור ראשון מתוך סדרת ביקורים חוזרים, פשוט כי הטיול התחיל ברגל ימין – התחיל בשירותי הסעות VIP. אז אם גם אתם מבקשים להבין כיצד תחושת ביטחון ותחושת איכות מתחברות להן ביחד, אנו מבקשים להסביר כיצד שירותי הסעה נכנסים לתמונה. 

הפריטים המשלימים שתומכים באיכות הביקור בארץ

ממש כפי שנכנסים לחדר מפואר במלון וישר בוחנים את רמת הניקיון ואת לובן הסדינים, כך גם כשנוחתים בארץ חדשה יש נטייה למהר לשפוט מגוון אלמנטים משלימים, כולל הרמה של שירותי ההסעה. אי לכך ברגע שמוצמד נהג אישי ודובר השפה, כבר מדובר בהתחלה מבטיחה, וברגע שרואים שהנהג מחזיק בזוג מפתחות ששייכים לרכב יוקרה, הרי שכבר משתרשת ההבנה שעומדים בפני מסע מפנק. עתה אם נוסיף לכל זאת את העובדה שהרכב משוריין, הרי שבכלל ניתן ליהנות מטיול שמשלים את "תחושת הבועה" – ניתן ליהנות מטיול שמאפשר לטייל ללא כל חשש, גם אם מעבר לים ישראל נתפסת כמו מדינה שבה בכול פינה אורבת סכנה.  

חשיבות רכב משוריין בעיני אורח VIP

מעניין למצוא שגם אורחים שאין צורך לאבטח (ולו כי הם אינם ישות פוליטית, או יותר מדי מוכרת) וגם אורחים שאינם עומדים להגיע לאזורים רגישים מבחינה ביטחונית, עדיין מעדיפים לנוע ברכב משוריין. מדוע? עברו על 5 הסיבות הבאות:

 1. רכב משוריין נתפס כיותר איכותי.
 2. רכב משוריין מעניק תחושה רגועה.
 3. רכב משוריין מעניק תחושה של אורח חשוב.
 4. תמיד כיף לספר שכשביקרתם בארץ ישראל הצמידו לכם רכב משוריין.
 5. רכב משוריין מעניק תחושה שהמארחים מבקשים להעניק את הטוב ביותר.

אבזור עשיר ברמה הגבוהה ביותר

אז עתה לאחר שהבנו מהי החשיבות שעומדת מאחורי רכב משוריין, יש להבין מדוע רכבי פאר מבית מרצדס ושברולט גם כן מהווים פרמטרים משמעותיים. ובכן כל עוד הרכב אינו רק משוריין ונראה עוצמתי ומרשים מבחוץ, אלא הוא גם מפנק ומושקע מבפנים, הרי שזוכים להעשיר את סך החוויה. שנרחיב? ובכן כל עוד מדובר ברכבי פאר שכוללים אבזור עשיר, כגון ריפודי עור רכים, שליטה מרבית על הטמפרטורה הרצויה, מערכת שמע מתקדמת, מקרר שמציע משקאות קרים, הנעה כפולה, שקעים זמינים עבור טעינה ומרחב מספק עבור הראש והרגליים, הרי שללא ספק מדובר בתחושה מאוד נעימה, ואף מורגש שהושקעה מחשבה רבה, כי במקום לשכור מונית פשוטה, בחרו בשירותי הסעות שממוצבים במקום הגבוה ביותר בתחום.

משלימים את סך החוויה

ציינו שאם רוצים להשקיע באורח VIP, הכרחי להתחיל את הטיול לצד שירותי הסעה מובילים, אך פה אנו מבקשים להסביר מעט יותר לעומק מה שירותי הסעה VIP מבית חברת EE911 SUV כוללים, ולשם כך נתחיל עם דוגמה: ממש כשם שרבים בוחרים להיעזר בשירותי טרייד אין כאשר הם מבקשים להחליף רכב, וזאת לא רק כי השירות מאפשר לחסוך בהוצאה, אלא גם כי הוא מאפשר לקבל תמורה יותר טובה לצד תנאים מעולים ומשלימים, הרי שכך גם במקרה זה. בחירה בשירותי הסעה VIP מבית חברת EE911 SUV אינם רק מתמקדים ברכב מרשים, מפנק ומוגן מירי, אלא בין היתר השירות כולל נהגים אדיבים, ביקור VIP בנתב"ג (כולל מעבר מהיר בביקורת דרכונים ושהייה בטרקלין VIP), ואף בעת הצורך קיימים שירותי מסוקים שמאפשרים להגיע במהרה ובפרטיות מלאה לכל יעד רצוי. אז אם גם אתם עומדים לארח אורח מאוד חשוב, עתה אתם יודעים שעוד לפני שמתכננים עבורו מסלול, יש להתחיל עם בחירת הליווי הממונע. בהצלחה!

על הכותב: רון VIP 911
מומחה בתחום הרכבים היוקרתיים והממוגנים, עם אהבה לחדשנות וטכנולוגיה. מתעניין באורח חיים מפואר ובטרנדים העדכניים בעולם הרכב והביטחון.
ORDER A RIDE
להזמנות ויצירת קשר
מלאו את הפרטים על מנת שנוכל לחזור אליכם בהקדם

  הקלידו פרטי ממלא הבקשה *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש

  פרטים נוספים שברצונכם שנדע

  שליחה

  לפרטים ולהזמנות לחצו כאן