EN 053-7777-911 לפרטים והזמנות

העלייה במספר הפריצות לרכב בשנים האחרונות, תופעה שהפכה למכה של ממש, הולידה לא מעט פיתוחים וחידושים בכל הקשור למיגון הרכב, שחלקם מתבססים על טכנולוגיות בלתי רגילות, ההופכות את המוצר ליעיל במיוחד.

הרכבים, ומכל דגם כמעט, מאז ומתמיד משכו אליהם פורצים וגם גנבים, וכאשר מדובר בדגמים נחשבים ומבוקשים, הסיפור אף חמור עוד יותר. חנויות המתמחות בתחום, מציעות כיום מבחר של מערכות הגנה יעילות, שיכולות לעזור במניעת פריצות לרכב. הן מותאמות באופן נקודתי לרכב עצמו ומוצעות בטווח רחב של מחירים וסוגים. חשוב לכם לשמור על הרכב שלכם מפני פריצות? כך תעשו זאת. 

אבל תחילה, מדוע צריך את כל זה?

כאשר מדברים על פתרונות מיגון שיכולים למנוע פריצות לרכב לא מתכוונים למצבים שבהם הדלתות תקועות או המפתחות שבורים. במקרים כאלה פורץ רכבים וגם מנעולנים מקצועיים ומנוסים יכולים לפתור את העניין ולאפשר לכם להיכנס חזרה לרכבכם. פתרונות המיגון רלוונטיים במצבים שהפכו, לצערנו, לנפוצים מאד, בהם עבריינים פורצים לרכבים וגונבים אותם, משחיטים אותם או גונבים את הרכוש שבהם. כדי לפתור את הבעיה הנפוצה הזו, הן בארץ והן בעולם כולו, פותחו לא מעט טכנולוגיות שמטרתן למנוע את אותה פריצה וגניבה לא רצויה.

איך עושים את זה נכון

כפי שאתם דואגים להזמין פורץ רכבים או מנעולנים מקצועיים ומנוסים בשעה שאתם זקוקים להם, כך עליכם לפעול כשאתם רוצים לשלב ברכב שלכם מערכות מיגון למניעת פריצות. עליכם לעשות ככל שניתן כדי להבטיח שהמערכת שבחרתם איכותית מספיק וגם מותאמת במלואה לרכב שלכם. יחד עם זאת, עליכם לזכור שגם לכם יש את האחריות לסייע בכך ולמנוע את הפריצה הלא רצויה הבאה.

יש כמה דרכים יעילות שתעזורנה לכם למנוע את הפריצה, בנוסף להתקנת מערכות ייעודיות המונעות פריצות. למשל, הקפידו להחנות את הרכב שלכם במקום מרכזי ומואר ולא במקום נידח, שם קיימת סבירות גבוהה מאד לפריצה ולהשחתה. העדיפות היא כמובן לחנייה בחניונים מוסדרים בתשלום (ובייחוד אם הרכב שלכם צפוי לעמוד באותו מקום למשך שעות ארוכות), אך אם לא מצאתם חניון, הימנעו מחנייה בסמטה חשוכה. 

אחת הדרכים להגן על הרכב גם על רכב ממוגן ולמנוע פריצה היא על ידי שימוש במנעול קודם. מדובר בהתקנה קלה ופשוטה, אותה תוכלו לבצע אתם או צוות המוסך, שבו מטופל רכבכם, וזאת בתנאי שמדובר בקודם חדשני ומתקדם. דרך נוספת, ויעילה גם היא, היא התקנה של מערכת אזעקה מתקדמת ברכב.

מערכות מסוג כזה ידועות כיעילות מאד, כפי שיגיע לכם כמעט כל פורץ רכבים וגם מנעולנים וותיקים ומוסמכים. אחד היתרונות הבולטים של מערכת אזעקה הוא העובדה שמדובר במערכת שמחוברת ישירות למוקד אבטחה, שידאג לקבל סימן לניסיון פריצה ולעדכן אתכם בהתאם. בנוסף, בל נשכח את האימובילייזר הידוע, שמצריך הזנת קוד כדי להתניע את הרכב. גם אותו אפשר למצוא כיום בלא מעט רכבים והוא משמש כאמצעי יעיל המגן מפני פריצות.

על הכותב: רון VIP 911
מומחה בתחום הרכבים היוקרתיים והממוגנים, עם אהבה לחדשנות וטכנולוגיה. מתעניין באורח חיים מפואר ובטרנדים העדכניים בעולם הרכב והביטחון.
ORDER A RIDE
להזמנות ויצירת קשר
מלאו את הפרטים על מנת שנוכל לחזור אליכם בהקדם

  הקלידו פרטי ממלא הבקשה *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש

  פרטים נוספים שברצונכם שנדע

  שליחה

  לפרטים ולהזמנות לחצו כאן