EN 053-7777-911 לפרטים והזמנות

יש לא מעט מקרים בהם נרצה לשכור או לקנות רכב משוריין. מקרים כאלה מתרחשים בעת אירוח סלב או אישיות ביטחונית, כמו גם בהסעת אורחי VIP שזקוקים להגנה. מכונית משוריינת או רכב שרד הם כלים דרושים בעת שנרצה לצאת לסיור באזורים מסוכנים או באזורים שנחשבים נפיצים יותר מאחרים. מכוניות כאלה נועדו עבור אנשי עסקים, דמויות פוליטיות, שגרירים, מבקרים מחו"ל, כמו גם עבור אמנים ושאר אנשים שזקוקים להגנה.

אם אתם מפיקים אירוע/ יוצאים לסיור בטחוני/ מובילים אנשים חשובים שזקוקים להגנה מנקודה A לנקודה B – חשוב שתעשו זאת בדרך הנכונה ביותר, תוך בחירת רכב מוגן ירי או מוגן משאר חבלות או סכנות. במידה וחלילה התרחשה תאונה בזמן הנסיעה: חשוב לפנות אל עורך דין תאונות דרכים כדי להפעיל את הביטוח במהרה, או כדי לפתור את הנושא על הצד הטוב ביותר. בעיקר אם מדובר בתאונה עם נפגעים. אבל כיצד בוחרים מכונית שרד? הנה כמה טיפים טובים:

בחרו חברת השכרה אמינה

מי שרוצה לבחור מכונית מוגנת פונה בדרך כלל אל חברות השכרה מקצועיות. חברות כאלה יכולות להציע השכרת רכב שרד, או שירותי הסעות מאובטחות שכוללות נהג מנוסה ומאבטחים. חשוב לבחור חברה ותיקה ומנוסה שמציעה צי רכבים מגוון ממנו ניתן לבחור. ההמלצה היא לבחור מכוניות מדגם שברולט ושאר רכבים מפוארים שמציעים אמצעי נהיגה מוגן ויוקרה. שימו לב כי החברה שאתם בוחרים מציעה נהגים יוצאי צבא מקצועיים ומנוסים שיוכלו לשרת באופן נכון את מי שעבורו אתם שוכרים את הרכב.

שימו לב לדגם המכונית

כפי שהזכרנו, רכבים מסוג שברולט סוברבן ידועים כמעולים עבור הגנה בעת נסיעה, בעוד שמדובר ברכבי SUB  פופולאריים שמאפשרים נוחות מקסימאלית ומראה יוקרתי. החוויה בעת ההשכרה תהיה בטוחה ונעימה. שברולט מדגם זה, נראית מעולה מבפנים ומבחוץ והיא מאפשרת מקסימום נוחות והגנה. בנוסף לכך, יש לשים לב כי המכונית כוללת אביזרים נחוצים כמו: כריות אוויר להגנה בעת תאונה, כבלי הטענה לניידים ומחשבים, מקרר למשקאות, ורשת אלחוטית פעילה.

בצעו השוואת מחירים

כול בחירה שמבצעים כדאי שתעשה באמצעות השוואת מחירים קצרה. אם אתם מוגבלים בתקציב שלכם, כדאי לסקור את שוק רכבי השרד ולהבין מהם טווחי המחירים. מומלץ לבחור חברת השכרה שמציעה מגוון אופציות שחלקן בעלות גבוהה, וחלקן בעלות המתאימה לתקציב שלכם.

המלצות

כדאי לבחור חברת השכרת רכב שקיבלתם אודותיה המלצות טובות. המלצות כאלה ניתן לקבל מאנשים שעובדים במשרד הביטחון, מאנשי צבא וגם ממפיקים שאחראיים על הפקות אירועים מסוגים שונים. אם אתם מחפשים לרכוש רכבים ממוגני ירי – וודאו כי אתם בוחרים במכונית שמציעה לכם שילוב מושלם של בטיחות, יוקרה עמידות ונוחות. בכך תוכלו לבצע בחירה נכונה.

על הכותב: רון VIP 911
מומחה בתחום הרכבים היוקרתיים והממוגנים, עם אהבה לחדשנות וטכנולוגיה. מתעניין באורח חיים מפואר ובטרנדים העדכניים בעולם הרכב והביטחון.
ORDER A RIDE
להזמנות ויצירת קשר
מלאו את הפרטים על מנת שנוכל לחזור אליכם בהקדם

  הקלידו פרטי ממלא הבקשה *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש

  פרטים נוספים שברצונכם שנדע

  שליחה

  לפרטים ולהזמנות לחצו כאן