EN 053-7777-911 לפרטים והזמנות

בעיית הפריצות היא בעיה גדולה בישראל ובמדינות רבות אחרות בעולם בה מאבדים בעלי הרכב חפצים יקרי ערך, שנלקחו במהלך הפריצה, ולעיתים אף מאבדים את הרכב כולו במידה והוא זה שנגנב.
הפריצות עלולות לקרות הן בשעות היום והן בשעות הלילה.

לפורצים שיטות רבות לפריצה לרכב כמו שבירת חלון או פתיחת הדלת בשיטות מתוחכמות.
כמו כן, לא מעט פעמים הפורץ בעצמו הינו מנעולן אשר מכיר את התחום ויודע כיצד לבצע את הפריצה לרכב בחכמה.
למרות זאת, לא צריך לחשוש. באפשרותכם לבצע מגוון פעולות אשר יסייעו לכם להגן על הרכב שלכם מפני פריצה.

נמנה כעת מספר פעולות פשוטות כאלו.

הקפידו לשמור על מפתחות הרכב שלכם.

גישה למפתח של הרכב הינה מתנה לפורץ. המפתח מאפשר לפורץ לבצע את הפריצה באופן פשוט ונוח ואיתו הפורץ יכול להיכנס לכם לרכב ולגנוב פריטים או אף לגנוב את הרכב עצמו.
משום כך, הקפידו לשמור את מפתחות הרכב במקום שאיננו גלוי ואל תשאירו את הרכב מונע עם המפתח בתוכו.
במכוניות בהן ההנעה היא בכפתור בלבד (ולא עם המפתח) מומלץ שלא לשמור את המפתח הנוסף בתוך הרכב  משום ברגע שהפורץ יצליח להיכנס לרכב כל שעליו לעשות הוא להניע ולנסוע.

הקפידו לחנות במקומות מסודרים.

בדקו היכן אתם מחנים את הרכב שלכם. המקום הבטוח ביותר, במידה ומתאפשר לכם, הוא חניון מסודר עם שומר.
כאשר לא מתאפשר לחנות במקום מסודר ושמור בדקו את האזור שאתם מעוניינים לחנות בו. ווידאו כי אינכם באזור אשר ידוע בגנבות ואף חיפשו מקום חניה אשר מכוסה עם מצלמות.

שמרו על הגלגלים שלכם – תופתעו לגלות כי הם מושכים גנבים גם כן.

הגלגלים הם גורם מושך גניבות לא קטן, שמאפשר גניבה קלה משום שהסרתם ולקיחתם מהרכב היא פשוטה מאוד. בנוסף, הערך הכספי במכירתם לאחר הגניבה הוא גבוה, במיוחד בדגמים יוקרתיים, ולכן הגלגלים הם גורם פוטנציאלי גבוה במשיכת גנבים לרכב שלכם.
ישנם רכיבים שניתן להתקין על הגלגלים ברכב שלכם אשר ימנעו מהפורצים לפרק את הגלגלים מהרכב בקלות או לפרק כלל, או לחילופין לברוח עם הרכב (רכיב כזה הוא למשל רכיב המאפשר נעילת גלגלים יזומה).

הדרך הפשוטה ביותר – התקינו מערכת אזעקה ברכב.

כיום, מרבית הרכבים כבר מגיעים עם אזעקה מובנית בתוך הרכב. כאשר הפורץ ינסה לפרוץ לרכב שלכם אזעקה תופעל. הרעש החזק של האזעקה עשוי לגרום, רק הוא בעצמו, לבריחת הפורץ באותו הרגע משום שהוא איננו מעוניין בתשומת הלב הרבה שמושכת האזעקה.

לכן, בדקו האם קיימת אזעקה מובנית בתוך הרכב שלכם. במידה ולא, כדאי לכם לרכוש אחת- לא בהכרח במחיר יקר מאוד, ולהתקין אותה ברכב. ישנם מגוון בעלי מקצוע אשר מכירים ויודעים כיצד להתקין את האזעקה ברכב וחיפוש קטן בגוגל על כך יניב לכם מגוון תוצאות.

הרחיקו דברי ערך מהישג עין.

זכרו, כאשר פורץ מחפש רכב למטרת פריצה, והוא חולף ליד הרכב שלכם ורואה דרך החלון דברי ערך בתוך הרכב הוא עלול לבחור ברכב שלכם עקב כך. הסתירו דברי ערך, החביאו או כסו אותם כך שלא יהיה ניתן לראות אותם בקלות דרך החלון.

אם אתם בכל זאת מעוניינים להשאיר חלק מן הדברים היקרים בתוך הרכב ואתם מחפשים דרך להסתיר אותם בצורה שונה, ישנה דרך נוספת. באפשרותכם להחליף את החלונות ברכב לחלונות כהים, אשר לא מאפשרים הסתכלות לתוך הרכב מבחוץ. כך תוכלו לשמור על תכולת הרכב שלכם. 

 

על הכותב: רון VIP 911
מומחה בתחום הרכבים היוקרתיים והממוגנים, עם אהבה לחדשנות וטכנולוגיה. מתעניין באורח חיים מפואר ובטרנדים העדכניים בעולם הרכב והביטחון.
ORDER A RIDE
להזמנות ויצירת קשר
מלאו את הפרטים על מנת שנוכל לחזור אליכם בהקדם

  הקלידו פרטי ממלא הבקשה *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש

  פרטים נוספים שברצונכם שנדע

  שליחה

  לפרטים ולהזמנות לחצו כאן