EN 053-7777-911 לפרטים והזמנות

מי שזקוק לשירותי הסעה, בוחר מתוך ההיצע הקיים את חברת הסעות בצפון שהיא הנכונה ביותר עבורו בהתאם לסוג ההסעה, מיהם האורחים, מטרת ההסעה ועוד.

בחירת חברת הסעות אמינה

עבור אורחים רמי מעלה כמו ראשי ממשלות, נשיאים, בני משפחות המלוכה ממדינות שונות ואורחים אחרים רמי מעלה, הפתרון הנכון ביותר הוא לבחור חברת הסעות אמינה אשר עוסקת לאורך שנים רבות בהסעות ייחודיות עבור אורחים יוצאי דופן.

רכבי השרד של החברה הם רכבים מרווחים מאד, המתאימים להסעה של כמה אנשים בהתאם לדגם של כל רכב. האבזור בהם הוא ברמה הגבוהה ביותר אשר קיימת אצל יצרני המכוניות ולכן מדובר ברכב אמין אשר מאפשר נסיעה בטוחה לכל יעד נחוץ.

הנהגים המנוסים מבצעים את ההסעה על הצד הטוב ביותר, תוך מתן שירות מקצועי ויחס אישי לכל אחד מהנוסעים כדי שייהנה מהדרך הבטוחה בכל רחבי הארץ.

רכבים ממוגני ירי

הצורך בהגנה מפני ירי קיים כמעט בכל מקום ולכן אפשר להזמין נסיעה ברכב שרד יוקרתי ממוגן ירי ברמה 6 B אשר כל הנוסעים בו חשים בטוחים בכל נקודה על המפה.

רכבים ייחודיים למטרות הספציפיות הללו הם רק רכבי שברולט סברבן אשר הוזמנו ארצה בדגמים המיוחדים שלהם אשר כוללים רמת אבזור גבוהה במיוחד.

שירות הסעות VIP בנתב"ג

כדי לא לעכב את האורחים הבכירים המגיעים לישראל, אפשר לאסוף אותם מהמטוס ולארח אותם בטרקלין ה VIP  תוך מעבר מהיר בביקורת הדרכונים. לאחר מכן מסיעים אותם לבית המלון באחד מהרכבים או באחד מהמסוקים כדי ליצור דרך הרבה יותר מהירה ובטוחה.

בחירת חברת הסעות

חשוב לבצע מחקר קטן לפני בחירה בחברת הסעות בצפון. אפשר לפנות לחברים או קולגות אשר השתמשו לאחרונה בשירות ההסעות כדי לבדוק את מידת שביעות הרצון שלהם מההתנהלות מול החברה. אם עמדו בלוח הזמנים שנקבע, ביצעו את כל הפעולות הנדרשות כדי לוודא שכל הנוסעים עלו על ההסעה, אם הם מעסיקים נהגים אשר נוסעים בזהירות ותוך שמירה על חוקי התנועה וזאת כדי להגן על הנוסעים ולהגיע איתם בבטחה עד היעד הבא.

הסעה של אורחים לחתונה, חברים לשדה התעופה ועוד היא אחריות גדולה ולכן יש לבחון את חברת הסעות בצפון  באופן מוקפד וללא פשרות.

תיאום נסיעה ברכבי שרד

כנסים וועידות בין לאומיות אשר נערכות בישראל, סוחפות לכאן הרבה מאד אנשי עסקים אשר ברשותם עסקים חובקי עולם, פוליטיקאים בכירים ביותר, נשיאים של מדינות רבות, ראשי ממשלות ונציגים של בתי מלוכה ממדינות שונות.

חברת ההסעות המיומנת במפגשים מסוג זה, מתמרנת בין ההזמנות השונות ומצרפת משלחות ספציפיות לנסיעה ברכב שרד ממוגן או במסוק פרטי, כדי לאפשר להם הגעה מהירה ובטוחה למקום הכינוס או לבית המלון כדי להיערך למפגשים הבין לאומיים.

 

על הכותב: רון VIP 911
מומחה בתחום הרכבים היוקרתיים והממוגנים, עם אהבה לחדשנות וטכנולוגיה. מתעניין באורח חיים מפואר ובטרנדים העדכניים בעולם הרכב והביטחון.
ORDER A RIDE
להזמנות ויצירת קשר
מלאו את הפרטים על מנת שנוכל לחזור אליכם בהקדם

  הקלידו פרטי ממלא הבקשה *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש

  פרטים נוספים שברצונכם שנדע

  שליחה

  לפרטים ולהזמנות לחצו כאן