EN 053-7777-911 לפרטים והזמנות

כאשר מדובר בקניית רכב משוריין, הלקוחות העיקריים הם לרוב אנשים וארגונים בעלי פרופיל גבוה הדורשים אמצעי אבטחה משופרים להגנה אישית או להובלת נכסים יקרי ערך. אלה עשויים לכלול פקידי ממשל, דיפלומטים, סלבריטאים, אנשים עשירים וחברות אבטחה. עם זאת, במציאות, אזורים מסוימים בארץ, במיוחד באזורים כמו יהודה ושומרון, אנו עדים לעלייה בביקוש לכלי רכב משוריינים בשל האתגרים הביטחוניים הייחודיים העומדים בפניהם. המצב הגיאופוליטי והאיומים הפוטנציאליים באזורים אלה מחייבים תושבים ועסקים להשקיע בכלי רכב משוריינים כדי להגן על חייהם ורכושם מפני סיכונים ופעולות איבה פוטנציאליות. כתוצאה מכך, רכישת מכוניות משוריינות הופכת לבחירה נבונה עבור אלו המחפשים שכבת הגנה נוספת בחיי היומיום שלהם.

בהתחשב בכך שקניית רכב משוריין עלולה להוות נטל כספי משמעותי, ישנה אפשרות חלופית למי שאולי אינו זקוק לבעלות קבועה או מעוניין להימנע מהעלויות הגבוהות מראש: השכרת רכב משוריין. השכרה מאפשרת לאנשים או לארגונים לגשת לאבטחה ולהגנה שהם צריכים לתקופה מסוימת מבלי להתחייב להשקעה ארוכת טווח. מצד שני, למי שמחליט לרכוש, יש דרכים להפחית את העלויות. בחירה במכונית משוריינת משומשת יכולה להיות בחירה ידידותית יותר לתקציב, מכיוון שהיא מציעה נקודת מחיר נמוכה יותר בהשוואה לדגמים חדשים לגמרי. בנוסף, בחירת רכב עם רמות אבזור סטנדרטיות העונה על צורכי האבטחה הנדרשים, במקום בחירה בהגנה מוגזמת, יכולה גם היא להביא לחיסכון בעלויות. לבסוף, חלק מהיצרנים מציעים אפשרויות מימון או תמריצים, כגון הנחות או אחריות, שיכולים לעזור לקונים פוטנציאליים לבצע רכישת רכב משוריין חסכוני יותר. הנה כמה אפשרויות שכדאי לשקול לפני קניית רכב משוריין או רכב פרטי בכלל:

 • ליסינג פרטי: מסגרות הליסינג הפרטי מאפשרות לרכוש רכבים חדשים עם 0 ק"מ, רכבי טרייד אין ועוד, הכול תמורת תשלומים אשר נפרשים לכ-3 שנים ומעלה. 
 • סוכנויות רכבים: סוכנות רכבים מומלצת לרכישת רכב חדש או משומש, מכיוון שסוכנויות אלו מציעות דילים דומים למסגרות הליסינג. 
 • ליסינג תפעולי: מסגרות אלו עובדות בדומה לליסינג הפרטי, אם כי הליסינג התפעולי כולל גם שירות לקוחות צמוד, שירות תיקונים ,לקיחת הרכב לטסט שנתי ועוד. 

טיפים לחיסכון בעת קניית רכב

התייעלות כלכלית בעסק צריכה להיעשות בכל רובד בעסק ובאשר לחיסכון בהתניידות שלכם אם אתם מעוניינים לרכוש רכב משומש או חדש ובתהליך גם לחסוך בכיס, יש כמה טיפים שונים שיכולים לעזור לכם להקל על הארנק. נרכז את הטיפים בנקודות לפניכם: 

 1. בדיקת אפשרות מימון לרכב: מימון לרכב משמע פריסת תשלומים בהתאם להון שאתם מביאים אתכם. אגב, ישנן סוכנויות רכבים אשר מאפשרות מימון רכב ב-100%, כלומר אין צורך בגיוס הון עצמי. 
 2. פריסת תשלום נוחה: בדקו איזו סוכנות מציעה מכירת רכב בפריסת תשלומים נוחה ככל הניתן. בעוד שחלק מהסוכנויות מציעות פריסה ל-3 שנים, מגרשי רכבים אחרים עשויים להציע גם 5 שנים ומעלה. 
 3. סקר שוק: קוראים לתהליך הזה השוואת מחירים בין סוכנויות רכב, כאשר סקר שוק מהסוג הזה יספק לכם מידע לא רק על המחירים. מעבר לעלויות רכישת רכב, תוכלו גם לברר ביקורות, המלצות וחוות דעת או דיס-המלצות מלקוחות אחרים. 

אילו עסקאות רכב יסייעו לכם לחסוך בכיס?

עבור מי שאינם מעוניינים לבזבז סכום גדול על רכב, יש כמה טיפים ועסקאות שנוכל להכווין אתכם לכיוון שלהם. למשל, טרייד אין לרכב ישן זו בהחלט אופציה לא רעה. עם זאת, קחו בחשבון שבשוק החופשי בד"כ תוכלו לקבל מחירים אשר יותר קרובים למחירון. אם הסוכנות מציעה לכם מחירון או מחיר המתקרב אליו, ההמלצה היא ללכת על זה. 

כמו כן, תמיד יש לכם את האפשרות של ליסינג יד שנייה, כלומר פריסת תשלומים למשך תקופה מסוימת וכן החזרת הרכב בסיום המסגרת. לחילופין, ניתן גם להחליט לרכוש את הרכב בסיום התשלומים עליו. לבסוף, האפשרות השלישית היא מכירת רכב וכן רכישת רכב בשוק החופשי. במקרה זה, חשוב יהיה להגיע למוסך או לקומפיוטסט כדי להעביר את הרכב בדיקה מקיפה למנוע, שאסי והגיר. 

לסיכום, היכן לרכוש את הרכב הבא שלי?

בשורה התחתונה, ישנן לא מעט אופציות מכירת רכב ורכישת רכב בימינו, כולל מודעות היד השנייה באינטרנט, סוכנויות ליסינג פרטי ותפעולי, מגרשי רכבים המציעים פריסת תשלומים, מימון 100% לרכבים ועוד. לכן, חשוב לבחור היטב את המקום בו תרכשו את הרכב הבא שלכם. 

ההמלצה היא לעולם לא לוותר על בדיקת טרום קנייה, כאשר בדיקת השאסי והמנוע היא רק חלק ממה שצריך לבדוק. בנוסף לכך, מומלץ לבדוק גם את העבר הביטוחי של הרכב, את עבר התאונות שלו, את היסטוריית הטיפולים במוסך במהלך השנים, את אימות הקילומטראז' ע"פ אותה היסטוריית טיפולים ועוד. באופן הפעולה הזה, תוכלו לוודא שאתם רוכשים לא רק את רכב החלומות שלכם, אלא רכב שלא ישלח אתכם למוסך בכל שני וחמישי. והכי חשוב, סעו בזהירות! 

על הכותב: רון VIP 911
מומחה בתחום הרכבים היוקרתיים והממוגנים, עם אהבה לחדשנות וטכנולוגיה. מתעניין באורח חיים מפואר ובטרנדים העדכניים בעולם הרכב והביטחון.
ORDER A RIDE
להזמנות ויצירת קשר
מלאו את הפרטים על מנת שנוכל לחזור אליכם בהקדם

  הקלידו פרטי ממלא הבקשה *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש

  פרטים נוספים שברצונכם שנדע

  שליחה

  לפרטים ולהזמנות לחצו כאן