EN 053-7777-911 לפרטים והזמנות

המאמר הבא ידבר על תכנון מקדים לפגישה עם אנשי עסקים מחו"ל בארץ וישתף טיפים מועילים לאירוח ברמה גבוהה.

בין אם אתם אנשי עסקים פרטיים או חלק מחברה גדולה וצריכים לארח קולגה המגיעה לפגישת עסקים מארץ אחרת, וודאי יש חשיבות רבה לאירוח שלכם, הן ברמה אישית אך סביר להניח שתהיה לכך השפעה ישירה גם על תוצאות אותה פגישת עסקים.

בסופו של דבר כולנו בני אדם, וחוויית אירוח מושקעת ומוקפדת יכולה להטות את הכף עבורכם. אותו אורח המגיע מרחוק רוצה להרגיש בדיוק את מה שאתם הייתם רוצים להרגיש אם הייתם מתארחים אצלו. וזכרו: אירוח טוב מתחיל מאיסוף טוב משדה התעופה.

אותו אורח המגיע אחרי טיסה ארוכה ומתישה, בסך הכול רוצה להגיע הכי מהר משדה התעופה למקום שקט ונעים בו יניח את ראשו על כר נוח ויהיה מוכן לשהות העסקית שלו במקום כמה ימים.

התפקיד שלכם הוא לפגוש אותו בזמן, לא לאחר חלילה ולתת לו לחכות ואז להסיע אותו למקום הנעים ביותר בו יוכל לשהות במסגרת התקציב שלכם כמובן.

איסוף אורח המגיע מחו"ל

פתרון גרוע יהיה לתת לו מספר של קו אוטובוס… פתרון טוב יותר יהיה לאסוף אותו במונית למלון והפתרון הטוב ביותר יהיה שלימוזינת שרד מפוארת תחכה לו בפתח היציאה מאולם קבלת הנוסעים בשדה התעופה

איסוף ברכב יוקרה בוודאי עושה רושם טוב ולבטח ייקנה לכם כמה נקודות זכות אצל אותו אורח אך טיב השהות שלו תוכרע בבחירת מקום הלינה שתבחרו עבורו.

אז הסעת vip משדה התעופה חשובה אך חשובה יותר השהות עצמה. אנשי עסקים המגיעים מחו"ל להתארח בישראל כמעט תמיד יעדיפו לשהות קרוב למקום הפגישה העסקית.

יחד עם זאת רובם לא ירצו לוותר על כמה שעות או ימים של חופש, אותם יוכלו לשלב בגיחה הקצרה שלהם. ביזנס ופלז'ר הם שילוב מנצח ובחירת המלון, רמת האירוח כמו גם המיקום והתנאים שהוא מציע חשובים.

אלא אם החברה נמצאת בצפון או בדרום ואותו איש עסקים המגיע מרחוק צריך להגיע למחרת למפעל או למשרדי החברה המרוחקים, כמעט בכל המקרים המלון יהיה ממוקם בתל אביב.

דאגו ללינה בתל אביב במלון בוטיק, שיש לו סוויטות לאנשי עסקים, במיקום טוב ובמחיר משתלם, מקום בו האורח שלכם יוכל ליהנות משקט ואירוח ברמה גבוהה, מקרבת מסעדות טובות והעיקר, מקום שיעניק לו רוגע ושלווה אך גם את כל האמצעים לעבוד בצורה המתקדמת ביותר, בין אם זה wifi חזק ואיכותי, אפשרות לשירותי כביסה מהירים וטובים, שירותי פקס, חדר ישיבות וכדומה.

אחרי שעות העבודה יוצאים לבלות.

לא כל האורחים ואנשי העסקים המגיעים מחו"ל מעוניינים בכך אך אחוז גבוה מכל מי שמגיע לכאן דווקא כן מצפה מכם שמה שנקרה 'תראו לו את העיר' ותיקחו אותו לאיזה בר טוב או מסעדת גורמה ותראו לו את חיי הלילה של העיר. כמובן שגם כאן יהיה יותר מנחמד אם תתניידו במכוניות שיתאימו לרמת האורח.

לסיכום, חווית האירוח היא הבסיס לכל קשר אנושי, אישי או עסקי, ועסקאות רבות נחתמות לא רק על סמך הכישורים המקצועיים וטיב המוצר או השירות שלכם אלא גם על פי מידת האירוח שלכם, היכולת שלכם לעמוד בסטנדרטים גבוהים ולהנעים את זמנו של האורח שלכם ולאפשר לו ליהנות מהביקור על הצד הטוב ביותר. הסעה מוכבדת משדה התעופה, מלון עסקים מפנק ואירוח נעים ומדויק יאפשרו לזכור אתכם לטובה ברגע הנכון.

על הכותב: רון VIP 911
מומחה בתחום הרכבים היוקרתיים והממוגנים, עם אהבה לחדשנות וטכנולוגיה. מתעניין באורח חיים מפואר ובטרנדים העדכניים בעולם הרכב והביטחון.
ORDER A RIDE
להזמנות ויצירת קשר
מלאו את הפרטים על מנת שנוכל לחזור אליכם בהקדם

  הקלידו פרטי ממלא הבקשה *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש

  פרטים נוספים שברצונכם שנדע

  שליחה

  לפרטים ולהזמנות לחצו כאן