EN 053-7777-911 לפרטים והזמנות

כל אדם מעוניין להרגיש בטוח ושמור. קיימים בעולם שאנו חיים בו לא מעט גורמים מסוכנים ועל כן, לא פעם חברת אבטחה היא הדבר שיסייע לכם להרגיש מוגנים במקום העבודה שלכם, בבית העסק שלכם ואפילו בביתכם הפרטי. ניתן לראות כיום שכל בית עסק או משרד המכבדים את עצמם בוחרים בשירותיה של חברת אבטחה בכדי שתשמור על המקום ותדאג שלא יכנסו אליו אנשים שאינם מורשים להיכנס או אנשים שיכולים לפגוע באופן כלשהו בעסק או אנשיו. כיום גם אנשים פרטיים בוחרים בחברת אבטחה בכדי לאבטח את הבניין שבו הם מתגוררים או את בית המגורים הפרטי שלהם וזאת בכדי שהם ירגישו הכי בטוח שיש בתוך ביתם וכן בכדי שהם לא יחששו מפריצה לביתם או גניבה של רכוש יקר כאשר הם לא מצויים בביתם.

חברת שמירה או חברת אבטחה?

כאשר אנו מדברים על חברת שמירה, במרבית המקרים מטרתה של השומרים שהם עובדי חברת השמירה היא לשמור על הסדר בארגון, במבנה או בבית העסק, דרך משימות שונות כגון: מניעת גניבות חיצוניות, גניבות פנימיות ועוד. מעבר לכך, לצורך מילוי תפקידו שומר לא מחויב תמיד בנשיאת נשק והדבר תלוי בסמכויות שלו ובמטרות שלשמן הוא מועסק במקום. לעומת חברת שמירה, חברת אבטחה מציעה צוות מאבטחים אשר עוסקים באבטחה הפיזית של המקום והנמצאים בו מפני גורמים חיצוניים העוינים הן לרכוש והן לנפש של הנמצאים במקום. ניתן להבחין בהבדל הן בדירות המקצועיות והן באיכות כוח אדם הנדרשים בין חברת שמירה לחברת אבטחה. מבחינת החוק, הדרישה המרכזית משומר היא להיות בעל רישיון לנשיאת נשק, מה שמחייה אותו במעבר מטווח ירי. לעומתו, מאבטח נדרש לסיים קורס מאבטחים בהצלחה ולעיתים הוא יחויב לעבור קורסים נוספים. 

ניתן לומר כי ישנם הבדלים בין ברמת השירות והמקצועיות של שתי החברות הללו ולעיתים הדבר יבוא לידי ביטוי גם במחיר. לכן, שירותיה של חברת שמירה לעיתים יהיו זולים יותר משירותיה של חברת אבטחה.

חשוב לדעת כי כיום ישנן חברות אשר מספקות הן שירותי שמירה והן שירותי אבטחה תחת קורת גג אחת. כך שאם אתם זקוקים גם לשירותי שמירה וגם לשירותי אבטחה, אין ספק שכדאי לכם לבחור בחברה המספקת את שני השירותים המדוברים. חשוב מאוד כמובן לוודא שמדובר על חברה מקצועית, אמינה ובעלת המלצות ומוניטין בתחום זה. חברה מעין זאת תספק לכם את ההגנה והביטחון המקסימליים שאתם מעוניינים בהם.

רכב משוריין- הביטחון המקסימלי

עוד דבר חשוב שתורם רבות לביטחון האישי של כל אדם הוא רכב משוריין. חשוב להבין כי ישנו הבדל בין רכב משוריין לרכב ממוגן. רכב ממוגן בשונה מרכב משוריין לא יוצר במקור עם שריון והמיגון נוסף אליו לאחר בניית הרכב. מצב זה נפוץ מאוד עבור אוטובוסים ממוגנים, מכוניות שרד הניתנות לבעלי תפקידים שונים לצורך עבודתם או שמירה על הבטיחות שלהם ועל החיים שלהם וכן לרכבי שטח.

כיום יש כמה חברות ישראליות המייצרות רכבים משוריינים. לרוב מי שנוסע בדרך כלל ברכבים מעין אלה הם אנשים בדרג מדיני גבוה כגון: ראש הממשלה, רמטכל, אנשי כוחות הביטחון או שגרירים. על פי החוק בישראל ניתן למכור מכוניות משוריינות רק לגופים שפועלים מטעם המדינה. יחד עם זאת, אנשים שזקוקים לרכב משוריין ומקבלים אותו, מקבלים למעשה את ההגנה המקסימלית במהלך נסיעה ברכב.

על הכותב: רון VIP 911
מומחה בתחום הרכבים היוקרתיים והממוגנים, עם אהבה לחדשנות וטכנולוגיה. מתעניין באורח חיים מפואר ובטרנדים העדכניים בעולם הרכב והביטחון.
ORDER A RIDE
להזמנות ויצירת קשר
מלאו את הפרטים על מנת שנוכל לחזור אליכם בהקדם

  הקלידו פרטי ממלא הבקשה *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש

  פרטים נוספים שברצונכם שנדע

  שליחה

  לפרטים ולהזמנות לחצו כאן