EN 053-7777-911 לפרטים והזמנות

הגיעה השעה להיפרד מהרכב הישן שלכם. גם כאשר היה בעברו רכב vip  ואכן ליווה אתכם לאורך זמן, אבל מצבו הנוכחי כבר לא מאפשר לנסוע בו. הוא שוהה זמן ממושך במוסך, עולה לכם ביוקר, חוויית הנהיגה אינה אטרקטיבית והאוטו עלול לסכן אתכם ואת הנוסעים האחרים על הכביש.
אחת האופציות שעומדות בפניכם היא להוריד את הרכב מהכביש לצרכי פירוק. מדובר בתהליך בו אתם יכולים להציל  חיים של רכבים אחרים – חלקים חיוניים ומתפקדים מתוך הרכב מחולצים ממנו במיומנות ובמקצועיות על ידי צוות מכונאים ומועברים לרכבים שזקוקים לחלקי החילוף, ממש כמו בהשתלת איברים אנושית רק בגרסה המכאנית.

למה לכם לפרק?

פרסנו לפניכם את היתרונות בבחירה של פירוק רכבים: מעבר לכך שאתם מוסרים את הרכב שלכם למגרש שמתמחה בעניין, אתם גם נהנים מתשלום בעד מסירת הרכב שכאשר בוחרים מגרש אמין הוא גם הגון בהחלט ואפילו מוצע לכם בסגנון התשלום המועדף עליכם, בין אם מזומן, אשראי, העברה בנקאית או צ'ק ויש מגרשים שמגדילים לעשות ואפילו מציעים שירותי גרירה על מנת שלא תצטרכו להביא בעצמכם את הרכב למוסך.

טופס ביטול רישום – למי מגישים ואיך זה עובד בפועל?

הורדת רכב מהכביש לצרכי פירוק מחייבת תיאום התהליך מול משרד הרישוי, כדי שידע שהרכב נמסר לפירוק. יש להגיע למעשה למשרד הרישוי בשעות קבלת קהל עם תעודת זהות של בעל הרכב ורישיון הרכב, במידה והוא עדיין בתוקף עליכם למלא "טופס ביטול רישום רכב רשמי" בו תדרשו למלא פרטים אישיים כמו שם משפחה או שם חברה (אם הרכב רשום על העסק), מספר תעודת זהות או ח.פ וכתובת ומהי הסיבה לביטול הרישום בין אם היא התיישנות, פירוק או נסיעה לחו"ל ויש לחתום על כך שאתם מתחייבים עם הגשת הטופס להסיר את לוחית הרכב ולדאוג להשמדתה. חשוב לקחת בחשבון שמסירת טופס זה פירושו על פי משרד התחבורה שהרכב מבוטל ואינו ניתן לחדשו. השירות במשרד הרישוי של ביטול הרישום ניתן ללא עלות וחשוב להבין שהחל מהרגע בו רישיון הרכב מופקד במשרד הרישוי או כאשר הרכב מורד מהכביש לצמיתות והודעה על כך נמסרת במשרדי הרישוי, מתבטלת אגרת תשלום הרכב באופן אוטומטי.

שילמתם כבר אגרה? הגישו בקשה להחזר אגרה

במידה ויש לרכב רישיון בתוקף, ניתן לבצע בקשה להחזר כספים באתר האינטרנט של משרד התחבורה באגף הרישוי. בתהליך מילוי הפרטים עליכם לצרף צילום של צ'ק ריק עם פרטי בעל החשבון של בעל הרכב. הטופס כולל מידע כמו מהו מספר הרכב, כתובת הבעלים של הרכב בין אם הוא אדם פרטי או חברה, מהי הסיבה לבקשת החזר אגרה כמו אובדן גמור או פירוק וכן מהם פרטי הבנק כולל צילום צ'ק עם פרטי בעל החשבון ואת הבקשה עצמה יש לשלוח לסניף משרד הרישוי לפי מקום המגורים. שימו לב שהטיפול של בקשת החזר אגרה נמשך כ-45 ימים מיום הזנת הבקשה למערכת הרישוי ויש לבצע אותה רק לאחר הגשת הטופס לביטול רישום במשרד הרישוי.

אין ספק שלהורדת רכב vip מהכביש לצרכי פירוק יתרונות רבים ועליכם כמובן לעדכן את חברת הביטוח ולבחור מגרש מתאים שיבצע את הפירוק של הרכב, לפי התועלת הכספית שתרצו לקבל. אומנם לא קיים מחירון קבוע למסירת הרכב לפירוק, אבל ניתן לקבל הצעת מחיר עם מסירת פרטים על הרכב – סוג הרכב, שנת ייצור, דגם וכדומה וכך להחליט למי מוסרים. אל תשכחו לבצע את ההליך של הורדת הרכב מהכביש בצורה מסודרת ותוכלו להתחיל מחדש עם רכב אחר בראש שקט.

על הכותב: רון VIP 911
מומחה בתחום הרכבים היוקרתיים והממוגנים, עם אהבה לחדשנות וטכנולוגיה. מתעניין באורח חיים מפואר ובטרנדים העדכניים בעולם הרכב והביטחון.
ORDER A RIDE
להזמנות ויצירת קשר
מלאו את הפרטים על מנת שנוכל לחזור אליכם בהקדם

  הקלידו פרטי ממלא הבקשה *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש

  פרטים נוספים שברצונכם שנדע

  שליחה

  לפרטים ולהזמנות לחצו כאן