EN 053-7777-911 לפרטים והזמנות

כל מי שחווה נסיעה לחו"ל, יודע עד כמה החוויה עשויה להיות מפוקפקת ולא ממש נעימה. ההמתנה הארוכה בשדה התעופה, האיחורים בטיסות וכל הזמן היקר שהולך לאיבוד עוד לפני שהמסע בכלל התחיל.

החוויה הזאת בהחלט לא נעימה והיא תופסת את כולנו מהרגע בו אנחנו יוצאים מהבית מלון לכיוון שדה התעופה וזה לא משנה מה יעד הטיול ומה אורך הטיסה, בין אם זה טיול לפיליפינים שאורך 14 שעות טיסה או טיול לקפריסין שאורך שעת טיסה. כולנו חוזרים מותשים אחרי טיול בחו"ל.

אנשים שרוצים ליהנות מחוויה זורמת, מהירה ונעימה והם מסוגלים להרשות לעצמם את הדבר מבחינה כספית, עשויים למצוא את עצמם נהנים משירות מהיר ויעיל פי כמה וכמה בלי להתעייף לחינם על המתנה מורטת עצבים שהם לא פעם בתנאים לא תנאים.

כך יכול הנוסע שלנו להפוך לאח"ם ולו ליום אחד.

לנסוע ברכב שרד מפואר

הדגמים החדישים והמפוארים של כלי הרכב שלנו אשר אלו מציעים נסיעה ברמה גבוהה ומפנקת במיוחד. התחושה של הנוסע היא כשל אדם חשוב הנהנה מנסיעה מהירה, נסיעה בתנאים מיוחדים ונוחים ולהגיע לכל יעד בצורה נוחה, בטוחה, נעימה ונינוחה. כך הדרך אל השדה או ממנה נעשים נוחים פי כמה.

כלי רכב ממוגני ירי

אנשים המגיעים מחו"ל ואינם רוצים להיטלטל עם המזוודות והחבילות שלהם והם מעוניינים להגיע בקלות ובמהירות אל היעד, יכולים ליהנות מנהג שימתין להם ממש עם הירידה מהמטוס, יסייע להם באיסוף המזוודות ואף ייקח אותם אל היעד שלהם באמצעות כלי רכב ממוגן ירי. כלי הרכב ממוגני הירי מעניקים תחושה בטוחה וטובה, במיוחד עבור אנשים אשר מגיעים מחו"ל וישראל נדמית להם כמקום מסוכן, אזור מפחיד, מקום המועד לאירועים ביטחוניים או פיגועים.

מעבר מהיר בבידוקים בנמל התעופה

שירותי ה – VIP מציעים מעבר לנסיעה הבטוחה והנוחה, גם הרבה מעבר לזה. כך יכול הנוסע שלנו ליהנות מבידוק מהיר, מעבר בטוח ומהיר של ביקורת הדרכונים כמו גם שאר המעברים בנמל התעופה.

שירותי מסוקים למי שבאמת רוצה ליהנות משירות מושלם

מלבד כל האפשרויות ישנה אפשרות להיעזר גם בשירותי מסוקים אשר אלו מעניקים פינוק ברמה גבוהה פי כמה וכמה.

מדובר במסוקים מרווחים וממוזגים, מסוקים אשר אלו אוספים את הלקוח מכל יעד בארץ והוא לוקח אותו אל כל יעד מבוקש. הטיסה מבטיחה נוחות מרבית, טיסה נינוחה ונעימה תוך חוויה ייחודית בין שמים וארץ.

לדעת ליהנות

לא כל אחד מסוגל לפרגן לעצמו את ההנאות הגדולות או אפילו הקטנות של החיים. יש כאלה שחושבים אלף פעמים על כל שקל שהם יידרשו לשלם עבור פינוק זה או אחר והם לא מרשים לעצמם להתענג מעט ולהקל על עצמם. חשוב לדעת כי לא פעם ההנאות הקטנות הללו אשר בהחלט דורשות תשלום, הן הנאות השוות בהחלט את ההשקעה. במיוחד כאשר מדובר בחוויות אשר מרפדות את החיים, מקלות על תהליכים שונים ומסייעות לאדם להתנהל בצורה טובה ונינוחה יותר.

אז מה יש אם תבחרו להיות אחמי"ם ליום אחד?

אצלנו מסייעים לכל אחד להגשים את החלום ולממש את המטרה.

האח"ם שלנו ייהנה מכל הפינוקים וישוב לשגרה עם כוחות מחודשים.

על הכותב: רון VIP 911
מומחה בתחום הרכבים היוקרתיים והממוגנים, עם אהבה לחדשנות וטכנולוגיה. מתעניין באורח חיים מפואר ובטרנדים העדכניים בעולם הרכב והביטחון.
ORDER A RIDE
להזמנות ויצירת קשר
מלאו את הפרטים על מנת שנוכל לחזור אליכם בהקדם

  הקלידו פרטי ממלא הבקשה *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו סוג רכב *

  בחרו מספר הנוסעים *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  בחרו תאריך נסיעה *

  הקלידו מיקום האיסוף *

  נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש

  פרטים נוספים שברצונכם שנדע

  שליחה

  לפרטים ולהזמנות לחצו כאן